Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Uroczyste ślubowanie klas pierwszych

26 października 2022 r. odbyło się uroczyste Ślubowanie klas pierwszych. Uczniowie złożyli przysięgę na sztandar naszej szkoły, że będą dobrymi uczniami. Zostali także pasowani na uczniów Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego. Dzieci otrzymały prezenty od pani Dyrektor i Rodziców. Uczniowie klas VIII udzielili im rad i wskazówek oraz przygotowali dla naszych pierwszoklasistów ,,czarodziejską niespodziankę”.

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch