Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Ślubujemy

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

Uroczyste ślubowanie klas pierwszych

26 października 2022 r. odbyło się uroczyste Ślubowanie klas pierwszych. Uczniowie złożyli przysięgę na sztandar naszej szkoły, że będą dobrymi uczniami. Zostali także pasowani na uczniów Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego. Dzieci otrzymały prezenty od pani Dyrektor i Rodziców. Uczniowie klas VIII udzielili im rad i wskazówek oraz przygotowali dla naszych pierwszoklasistów ,,czarodziejską niespodziankę”.

Szkoła podstawowa w Ratoszynie Drugim