Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Obchody Dnia Ziemi w klasach I-III

W dniu dzisiejszym uczniowie klas I- III rozpoczęli obchody Dnia Ziemi od koncertu piosenki o naszej planecie i o przepięknej porze roku, jaką jest wiosna. Każda klasa zaprezentowała przygotowana przez siebie piosenkę. Po koncercie wszystkie klasy brały udział w akcji sprzątanie świata.  Odwiedź również naszego Fanpage’a