Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Międzynarodowy Dzień Kropki

Dnia 15 września po raz kolejny obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Kropki– święto kreatywności, odwagi i zabawy.
W tym dniu „KROPKA” była obecna z nami przez cały dzień również podczas zabaw z językiem angielskim. W klasach I –III Obchody Dnia Kropki rozpoczelismy od obejrzenia historii małej Vashti, z polskimi napisami oraz w języku angielskim. Uczniowie wykonywali prace plastyczne oczywiście z kropką. Dnia 15 września, każdy uczeń naszej szkoły miał mnóstwo okazji, żeby uwierzyć we własne siły i nie poddawać się zbyt szybko. Uświadomiliśmy sobie, że każdy z nas może być mistrzem w jakiejś dziedzinie. Więcej zdjęć na naszym Facebooku.