Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Konkurs na najpiękniejszy zeszyt

W klasie IIb przed feriami zakończył się konkurs na najpiękniejszy zeszyt. Wszyscy uczniowie starali się, ale na pierwszym miejscu znalazły się zeszyty: Wiktorii, Piotra i Kacpra. Pozostałe zajęły miejsca od II do IV. Przegranych nie było. Wszyscy uczniowie zostali nagrodzeni. Nagrody ufundowali rodzice. Dziękujemy! Wyróżnione zeszyty były staranne, przejrzyste, miały samodzielnie wykonane ilustracje tematyczne, kształtne, estetyczne pismo, zaznaczone tzw. wyrazy “ważne”.

A. Ceglińska

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch