Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Ślubujemy

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

Jesienne przedstawienie klasy IIIB

Uczniowie z klasy IIIB zaprezentowali dzisiaj jesienne przedstawienie przygotowane w ramach zajęć rozwijających uzdolnienia. Gośćmi byli: grupa BIEDRONKI, grupa JEŻYKI z wychowawczyniami oraz Pani w-ce dyrektor I. Łomicz. Mali aktorzy bardzo się starali, a publiczność nagrodziła przedstawienie brawami. Zobacz więcej na naszym Fanpage’u

Szkoła podstawowa w Ratoszynie Drugim