Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Jak zrobić efektowną prezentację krok po kroku?


Jak zrobić efektowną prezentację krok po kroku? to proste, rejestrowanie pokazu slajdów z narracją i chronometrażem czyli prezentację mówioną wykonali uczniowie klasy piątej, temat: Znaki drogowe nakazu. Prezentacja zyskuje nowy wymiar, możesz nagrać prezentację oraz przechwycić głos, gesty odręczne i inne formy swojej obecności w trakcie wideo. Po zakończeniu jest ona podobna do każdej innej prezentacji. Możesz ją odtworzyć dla odbiorców jako pokaz slajdów lub zapisać prezentację jako plik wideo. Zamiast zwykłego zbioru slajdów, możesz także przekazać w prezentacji swoją pasję i osobowość. Zobacz prezentację Oliwii Obel i Roksany Michalak, przekonaj się że nie jest to takie trudne.

Krzysztof Tarczyński

Szkoła podstawowa w Ratoszynie Drugim