Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Ferie zimowe Na lodowisku w Opolu Lubelskim

Burmistrz Opola Lubelskiego wraz z Administratorem lodowiska – OPK Sp. z o.o.i Opolskim Centrum Kultury zapraszają wszystkie dzieci w okresie ferii zimowych w każdy poniedziałek, środę i piątek w godzinach od 9.00 do 12.00 do wspólnej zabawy na płycie lodowiska pod okiem profesjonalnej  i przesympatycznej instruktorki jazdy, która  wraz z  grupą wolontariuszy przygotowała różne atrakcje

i konkursy na lodzie.

Dla uczestników konkursów przewidziane słodkie nagrody.

Serdecznie zapraszamy.

Przypominamy, że dzieci do 10 roku życia na lodowisko mogą wejść tylko pod opieką osoby dorosłej.