Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Organizujemy niezapomniane podróże
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Ferie zimowe Na lodowisku w Opolu Lubelskim

Burmistrz Opola Lubelskiego wraz z Administratorem lodowiska – OPK Sp. z o.o.i Opolskim Centrum Kultury zapraszają wszystkie dzieci w okresie ferii zimowych w każdy poniedziałek, środę i piątek w godzinach od 9.00 do 12.00 do wspólnej zabawy na płycie lodowiska pod okiem profesjonalnej  i przesympatycznej instruktorki jazdy, która  wraz z  grupą wolontariuszy przygotowała różne atrakcje

i konkursy na lodzie.

Dla uczestników konkursów przewidziane słodkie nagrody.

Serdecznie zapraszamy.

Przypominamy, że dzieci do 10 roku życia na lodowisko mogą wejść tylko pod opieką osoby dorosłej.

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch