Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Sprzątamy świat
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Dzień Ziemi w przedszkolu

Dzień Ziemi w przedszkolu 🌍. Dzieci z naszego przedszkola przez cały tydzień poprzedzający Święto Ziemi uczestniczyły w różnych zajęciach promujących ochronę środowiska naturalnego. Uczyły się wierszy i piosenek. Wykonywały prace plastyczne wykorzystując odpady oraz naturalne tworzywo przyrodnicze. Poznały zasady segregacji śmieci. Brały udział w zabawach promujących aktywny tryb życia. Dnia 21kwietnia odbyło się wspólne wyjście przedszkolaków do lasu i nad zalew. Dzieci obserwowały piękno naszej okolicy. Bawiły się w lesie, słuchały śpiewu ptaków, oglądały owady na łące i ptaki wodne na zalewie. Spotkały również młodzież z 8 klas, która sprzątała las. Mimo zmęczenia nie chciały wracać do przedszkola. Obiecały, że będą dbały o nasz chodelski kawałek Ziemi. Odwiedź również naszego Fanpage’a


dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch