Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Ślubujemy

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej, popularnie zwany Dniem Nauczyciela, upamiętnia rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej utworzonej z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego prawie 250 lat temu. To święto wszystkich nauczycieli, uczniów oraz pracowników administracji i obsługi, którym zawdzięczamy sprawne funkcjonowanie szkoły. Akademia z okazji Dnia Nauczyciela to świetna okazja do wykorzystania sprzętu audio – wideo zakupionego w ramach programu Laboratoria przyszłości. Całą uroczystość uwiecznił Klub dziennikarza z naszej szkoły

Szkoła podstawowa w Ratoszynie Drugim