Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej, popularnie zwany Dniem Nauczyciela, upamiętnia rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej utworzonej z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego prawie 250 lat temu. To święto wszystkich nauczycieli, uczniów oraz pracowników administracji i obsługi, którym zawdzięczamy sprawne funkcjonowanie szkoły. Akademia z okazji Dnia Nauczyciela to świetna okazja do wykorzystania sprzętu audio – wideo zakupionego w ramach programu Laboratoria przyszłości. Całą uroczystość uwiecznił Klub dziennikarza z naszej szkoły

Szkoła podstawowa w Ratoszynie Drugim