Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Organizujemy niezapomniane podróże
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Dzień Bibliotekarza

W maju obchodzimy Dzień Bibliotekarza. Z tej okazji w naszej bibliotece szkolnej zostały zorganizowane zajęcia dla klas 1ab, 2ab, 3ab. Uczniowie obejrzeli prezentację najpiękniejszych Bibliotek świata, rozwiązywali quizy i zagadki literackie, opowiadali o swoich ulubionych postaciach z książek. 

 

Klasa 2b wraz z wychowawczynią p. Elżbietą Górniak zaprezentowała piosenkę promującą książkę i czytelnictwo. Kl. 3b z wychowawczynią p. Anną Ceglińską przygotowali miły prezent – oryginalną drewnianą zakładkę do książki. W ramach święta zostały zorganizowane: Konkurs Pięknego Pisania dla kl. 4ab, Konkurs Pięknego Czytania dla klas 5ab, Konkurs literacki na najpiękniejszy wiersz o mamie, Konkurs plastyczny na plakat promujący książkę i czytelnictwo. Wszystkim uczestnikom dziękujemy a rozstrzygnięcie nastąpi 31 maja. Zobacz więcej zdjęć na naszym Fanpage’u

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch