Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Organizujemy niezapomniane podróże
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

DNI JĘZYKÓW OBCYCH Część 1

“Znajomość języków jest bramą do wiedzy.” ‒ Roger Bacon W październiku i listopadzie w naszej szkole odbyło się wiele interesujących wydarzeń oraz zadań językowych, gdzie każdy uczeń mógł znaleźć coś interesującego dla siebie. Była to także okazja do zabawy oraz poznania innych kultur. W tym roku chętni uczniowie z klas II – VIII brali udział w konkursie plastyczno-językowym pt.: Elżbieta II, którego celem było oddanie hołdu Elżbiecie II, popularyzacja umiejętności językowych oraz rozwijanie talentów. Klasa VII wykonała plakat z Quizem wiedzy o Królowej Elżbiecie II, uczniowie chętnie brali w nim udział. Quiz był ogólnodostępny i został umieszczony przy sali 210.

Na korytarzu tuż obok pracowni języków obcych (sala 210) pojawiły się plakaty z kodami QR dzięki którym uczniowie mogli m.in. odbyć wirtualny spacer po Białym Domu, odwiedzić Instagrama rodziny królewskiej, lub obejrzeć ciekawy filmik językowy. Uczniowie mieli również możliwość zapoznania się ze słownictwem w języku hiszpańskim m.in poznali kolory i liczby. Zobacz więcej na naszym Fanpage’u

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch