Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Organizujemy niezapomniane podróże
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Czekamy na kolejne pokazy

W dniu 28 lutego 2024 roku mieliśmy okazję przekonać się, że wśród naszych uczniów znajdują się prawdziwi pasjonaci, w tym wypadku pasjonaci historii. Szymon z 6b zaprezentował nam swoje zbiory głównie poświęcone historii PRL-u. Pokaz był niezwykle żywy i barwny. Uczniowie ani chwili nie nudzili się, a bardziej aktywni otrzymali nawet nagrody! Szymkowi pomagał w organizacji pokazu i prezentacji Szymon U.. Brawo chłopcy!!! Czekamy na kolejne pokazy.  

Zobacz więcej na naszym Fanpage

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch