Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Co zrobić, by uczniowie zaczęli czytać lekturę?

Sposobów jest wiele, a jednym z nich okazała się “Lektura w pudełku”. Zadanie to czwartoklasiści wykonali na medal. Na ostatnich zajęciach z utworem J. Brzechwy “Akademia pana Kleksa” uczniowie klasy 4 b prezentowali swoje projekty lekturowe. Wśród nich znalazły się pudełka, ale też makiety i sam pan Kleks ze szpakiem Mateuszem. W pudełku każdego ucznia pojawiły się przedmioty, które kojarzyły się z lekturą, streszczenie książki i list do wybranego bohatera. Zawartości pudełek budziła zaskoczenie skojarzeniami uczniów związanymi z książką. Makiety akademii to dzieła sztuki, a pan Kleks i szpak Mateusz wyglądali jak żywi:) Lektura w pudełku pojawiła się na lekcji w czwartej klasie pierwszy raz, ale na pewno nie ostatni. Zobaczcie, jakie prace wykonali czwaratoklasiści:)

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch