38 uczniów naszej szkoły zdobyło kartę rowerową! 🚴♀️🚴♂️
Trzydzieścioro ośmioro uczniów naszej szkoły zdobyło w środę 17.06.2026 uprawnienia do jazdy rowerem. Egzamin składał się z dwóch części. Najpierw uczniowie udowodnili znajomość przepisów ruchu drogowego. Minimum 80% poprawnych odowiedzi podczas testu pisemnego zapewniło uczniom zaliczenie tego etapu. Druga część to wykazanie się sprawną i zgodną z przepisami jazdą rowerem. Gratulujemy i życzymy bezpiecznej jazdy!























