Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Ślubujemy

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

„Kompostujesz – środowisko ratujesz” wyniki gminnego konkursu

W ramach realizacji projektu „Wspólnie działamy – środowisko czyste mamy” w dniu 13 listopada w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola Samorządowego w Chodlu odbyło się wręczenie nagród dla zwycięzców i upominków dla uczestników gminnego konkursu „Kompostujesz – środowisko ratujesz” oraz „Czysta nasza gmina cała”. 


W konkursie wzięli udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Chodlu oraz ze Szkoły Podstawowej w Granicach.  Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną zrezygnowano z uroczystego zakończenia projektu. W ZSPiPS w Chodlu dla klas 4-8 nagrody zostały wręczone indywidualnie. Do szkoły w Granicach przekazano upominki. Fundatorem nagród jest WFOŚ i GW w Lublinie.

 

Wyniki konkursu „Kompostujesz – środowisko ratujesz” dla uczniów klas 4-6 przedstawiają się następująco:

  • Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Chodlu:

I miejsce: Przemysław Brodziak

II miejsce: Kinga Masiak, Natalia Masiak 

  • Szkoła Podstawowa w Granicach:

I miejsce: Maja Czerniakiewicz, Fabian Lankamer, Szymon Ładziak 

II miejsce: Maja Kosik

 

 

Szkoła podstawowa w Ratoszynie Drugim