Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Zebranie z rodzicami odwołane

W związku potwierdzonymi w dniu 17.09.2020 dwoma przypadkami zakażenia koronawirusem u nauczycieli przedszkola, informuję że zebrania z rodzicami dla klas 4 – 8  planowane na 17.09.2020 odwołuję w związku z zaistniałą sytuacją. Nowy termin zostanie podany w najbliższym czasie.

Szkoła podstawowa w Ratoszynie Drugim