Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Zawieszenie zajęć w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola Samorządowego w Chodlu

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Opolu Lubelskim, po rozpatrzeniu wniosku Dyrektora Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola Samorządowego w Chodlu z dnia 14.10.2020 r. opiniuje pozytywnie wniosek o zawieszenie zajęć w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola Samorządowego w Chodlu na okres od dnia 15.10.2020 r. do dnia 30.10.2020 r. w zakresie wszystkich zajęć.

UZASADNIENIE Zgodnie z § 18 ust. 2a rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach tekst jednolity (Dz. U. z 2020 r., poz. 1166 z późn. zm.) dyrektor, za zgodą organu prowadzącego i po uzyskaniu pozytywnej opinii właściwego państwowego. szczegółowe informacje

Szkoła podstawowa w Ratoszynie Drugim