Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Zawieszenie zajęć lekcyjnych, przedszkolnych i pozalekcyjnych od dnia 12 marca

W związku z zagrożeniem koronawirusem po uzgodnieniu z Wójtem Gminy Chodel Dyrektor Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola Samorządowego w Chodlu informuje o zawieszeniu zajęć lekcyjnych, przedszkolnych i pozalekcyjnych od dnia 12 marca 2020 roku. Proszę nie przyprowadzać w tych dniach dzieci do szkoły i na świetlicę. Informacje o bieżącej sytuacji będą zamieszczane na stronie internetowej szkoły. Placówka jest zamknięta do odwołania

Szkoła podstawowa w Ratoszynie Drugim