Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Zajęcia opiekuńczo – wychowawcze w klasach 1 – 3

W związku z planowanym od 25 maja 2020 r /poniedziałek/ otwarciem Szkoły i prowadzeniem zajęć opiekuńczo-wychowawczych w klasach 1-3 prosimy chętnych Rodziców o zapoznanie się z dokumentem – „Procedury bezpieczeństwa w okresie pandemii covid-19 na terenie Szkoły Podstawowej w Chodlu” oraz „Deklaracje”
deklaracje
Procedury
Deklaracje pdf

Szkoła podstawowa w Ratoszynie Drugim