Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Wspólnie działamy – środowisko czyste mamy

Prace konkursowe w ramach realizacji projektu „Wspólnie działamy – środowisko czyste mamy” dla przedszkola oraz klas 1-6 będą zbieranie po powrocie do nauki stacjonarnej. Uczniowie klas 7-8 mogą wysyłać prezentacje multimedialne droga elektroniczną. Czekamy na wasze prace pod adresem: wrzolek.agnieszka@chodel.eu


                
                
                
                

Szkoła podstawowa w Ratoszynie Drugim