Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

W świątecznym nastroju. Jasełka 2019

20 grudnia 2020 w naszej szkole odbyły się jasełka, które na stałe wpisały się w kalendarz imprez organizowanych przez Szkołę Podstawową w Chodlu. To niezwykłe widowisko można było oglądać w wykonaniu uczniów klas drugich. Jasełka wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój, a uczniowie swym pięknym występem podbili serca publiczności.  Piękny śpiew kolęd przez uczniów uświadomił wszystkim i  przypomniał o tym, że Święta Bożego Narodzenia należą do najpiękniejszego okresu w ciągu roku. Jasełka przygotowały Pnie Marta Skubisz Ela Górniak

Szkoła podstawowa w Ratoszynie Drugim