Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Organizujemy niezapomniane podróże
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Światowy Dzień Liczby π

14 marca obchodzimy Światowy Dzień Liczby π. Data jest nieprzypadkowa, gdyż według notacji amerykańskiej datę 14 marca zapisuje się 3.14, czyli najbardziej znane przybliżenie liczby Pi. Liczba Pi jest obecna w wielu dziedzinach nauki, sztuki i codziennego życia na przykład w postaci powiedzonek “Pi razy oko” lub “Pi razy drzwi”. W naszej szkole obchodziliśmy to święto poznając liczbę Pi i jej bogatą historię 

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch