Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Prosimy o przesyłanie adresów email

Prosimy o podanie adresu email założonego na platformie Google Gmail, (najlepiej według zasady imię.nazwisko@gmail.com np: jan.nowak@gmail.com) jeśli nazwa jest zajęta proszę dopisać cyfry np: jan.nowak123@gmail.com. Prosimy o przesłanie poniższego tekstu na adres e-mail  infospchodel@gmail.com (dla dwojga… dzieci wystarczy jeden adres). W tytule wiadomości Imię nazwisko klasa ucznia np Jan Nowak klasa 4a.

Po zapoznaniu się klauzulą informacyjną w zakresie RODO dla mailingu wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail:  …………………….…@gmail.com w celu komunikacji elektronicznej dotyczącej nauczania na odległość (e-learning) dla uczennicy/ucznia ……………………………………………. klasa ………        (imię i nazwisko rodzica/opiekuna prawnego) numer tel w celu weryfikacji danych

 

Szkoła podstawowa w Ratoszynie Drugim