Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Ogłoszenie o rerutacji dzieci do Przedszkola Samorządowego w Chodlu

Szanowni Rodziece informujemy że od dnia 2.03.2020 rozpoczynamy rekrutację dzieci do Przedszkola Samorządowego w Chodlu, na rok szkolny 2020/21. Wnioski należy pobrać w przedszkolu lub sekretariacie Szkoły Podstawowej i złożyć w terminie od 2.03.2020 do 31.03.2020. O przyjęcie do przedszkola mogą ubiegać się rodzice dzieci urodzonych w latach 2014-2017.

Szkoła podstawowa w Ratoszynie Drugim