Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Międzynarodowy Konkurs “Kangur Matematyczny”

Uprzejmie informuję, że 18 marca 2021 roku odbędzie się jubileuszowa XXX edycja Międzynarodowego Konkursu “Kangur Matematyczny”.

Z uwagi na ferie i warunki epidemiczne proszę, aby rodzice osobiście zgłaszali zainteresowanych uczniów w sekretariacie szkoły u Pani Arlety Dziatczak do 15.01.2021r.  Zgłoszenie polega na wypełnieniu i podpisaniu arkusza – zgody na udział w konkursie i wpłaceniu 10 zł.

Jeżeli przeprowadzenie konkursu w szkołach będzie niemożliwe, Komitet Organizacyjny Konkursu może zdecydować o jego przeprowadzeniu za pośrednictwem Internetu, we współpracy ze Szkolnymi Koordynatorami Konkursu. 

W takiej sytuacji Komitet wyznaczy datę i czas konkursu oddzielnie dla każdej kategorii lub poziomu wiekowego. Ponadto, z uwagi na brak kontroli, nie będą przyznawane nagrody, w zamian będą  upominki dla uczestników wskazanych przez Szkolnych Koordynatorów Konkursu. Czas rozwiązywania testu za pośrednictwem Internetu zostaje wydłużony do 90 minut. Konkurs w formie tradycyjnej trwa 75 minut.

Każdy uczestnik w dniu konkursu otrzyma układankę przestrzenną w formie breloczka.    

Szkolny koordynator konkursu Anna Ceglińska

Szkoła podstawowa w Ratoszynie Drugim