Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Graficzne prace uczniów klasy 6a z okazi Dnia Nauczyciela

Podczas zajęć informatycznych uczniowie klasy 6a zmierzyli się zgrafika komuterową. Praca z alikacją Rysunki Google to świetna zabawa, uczniowie w swoich paracach mieli za zadanie zastosować grafikę wykorzysujacą przezroczystość oraz skorzystać z opcji formatowania. dostępnych w aplkacji. .Spróbuj swoich sił w aplikacji Rysunki Google, nie potrzebujesz żadnego dodatkowego oprogramowania aplikacja jest dostępna w naszym systemie zdalnego nauczania.

Szkoła podstawowa w Ratoszynie Drugim