Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Efekty pracy zajęć informatycznych

W ramach zajęć informatycznych uczniowie naszej szkoły założyli własne strony oparte na systemie zarządzania treścią (CMS) wordpress. Dzięki wyorzystaniu darmowego Hostingu z PHP, MySQL i cPanelem, strony zostały zbudowane beż żadnych kosztów. Internetowa publikacja stwarza też możliwości dla uczniów szkoły. Prowadzenie witryny może stać się doskonałą praktyką, dającą nowe umiejętności. Strona WWW ma szansę stać się współczesnym odpowiednikiem gazetki szkolnej, a wprzyszłości może stać się pomocna w prowadzeniu własnej firmy. Mamy nadzieję że to nie koniec przgody z informatyką, jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Jeśli chcesz zapoznać się z zawartością stron stworzonych przez naszych uczniów kliknij

Anna Wójcik
Ilona Lang
Karolina Kłodnicka
Nina Dudek
Kinga Łata
Kamil Karczmarski
Filip Żywicki

Szkoła podstawowa w Ratoszynie Drugim