Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Dzień edukacji narodowej

Z okaji Dnia edukacji Narodowej Rada rodziców przy Szkole Podstawowej w Chodlu dziękuje za doboć i serce, życzy Dyrekcji, wszystkim Nauczycielom i Pracownikom szkoły radości, cierpliwości i wytrwałości w pracy wychowawczej.

Rada rodziców

Szkoła podstawowa w Ratoszynie Drugim