Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

28 luty 2020 Gminne Zawody w mini pilce siatkowej dziewcząt i chlopców

Dnia 28.02.2020r. w Szkole Podstawowej w Ratoszynie odbyły się Gminne Zawody w mini pilce siatkowej dziewczat i chlopcow. Chłopcy z naszej szkoły po bardzo dobrych, stojących na wysokim poziomie meczach nie pozostawili wątpliwości kto jest najlepszy w gminie. Zajęli oni bezdyskusyjne I miejsce. Również bardzo dobrze wypadły nasze dziewczęta. Zajęły one ostatecznie II miejsce ale po bardzo zaciętych i wyrównanych spotkaniach. Na zakończenie zawodów uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Wszyscy opiekunowie otrzymali również Podziękowania za przygotowanie zawodników do zmagań.

Szkoła podstawowa w Ratoszynie Drugim